Torsdag 4. juni inviterte vi til frokostseminar om kultur. Daglig leder Roger Skoglund ga et innblikk i hvordan Uniconsult AS har jobbet systematisk med kultur over mange år. Noe vi mener har gitt oss intet mindre enn en superkraft i selskapet. «Det er veldig lett å være daglig leder i Uniconsult» oppsummerte Roger i sin presentasjon.
Tusen takk til tankevekker, struktør (kulturbygger) og forfatter Rune Semundseth som holdt et engasjerende innlegg om hvordan denne superkraften faktisk kan skapes og utvikles. Rune har blant annet utviklet Syvfaktormodellen for kulturanalyse som er tilpasset arbeidskulturen i Norge.
Ta gjerne kontakt om du er interessert i å lære mer om hvordan kultur kan bli en superkraft i din organisasjon.
Ingen ting har endret seg. Alt har endret seg
Slik startet Uniconsults to dagers fagsamling om KI, arrangert av professorene Alexander Selvikvåg Lundervold og Eirik Sjåholm Knudsen fra Norwegian School of Economics (NHH)